FAQПісля того, як Ви придбали будинок у нашому комплексі, ми готові допомогти в наданні послуг з подальшого облаштування, а саме:

 • Реєстрація права власності на землю та будинок;
 • Підключення до центрального водопостачання;
 • Будівництво сауни чи гостьового будинку;
 • Посадка дерев та облаштування ландшафту;
 • Установка сигналізації із виведенням на пульт охорони;
 • Встановлення каміна;
 • Встановлення вбудованих меблів;
 • Встановлення дерев’яних альтанок, ослонів;
 • Встановлення супутникового телебачення;
 • Будівництво парканів та воріт;
 • Викачування ям.

За все існування людства не вигадано більш екологічного, теплого та корисного для здоров’я матеріалу, ніж дерево. У будівництві стін Вашого будинку будуть використані оциліндровані колоди сосни та елементи з дуба.
Дах, на ваш вибір, може бути виконана з черепиці, металочерепиці, ондуліну.
Вікна – металопластикові (можливе встановлення вікон з дерева під склопакет).
Вхідні двері металеві.
Фундамент – стрічковий залізобетонний.

Уявіть собі стандартну картину звичайного дачного селища.
Ви виходите на ганок свого будинку і бачите: Вузький проїзд за парканом, а за ним триповерховий цегляний особняк на чотирьох суміжних ділянках, праворуч від Вас ділянку із занедбаним садом, хлівом та туалетом. Зліва на ділянці – будиночок зібраний з фанери та металевих листів накритий наполовину шифером, наполовину руберойдом. Ззаду — вдень і вночі не припиняється будівництво: бурчить бетонозмішувач, тріщить перфоратор. До магазину 1,5 км пішки до найближчого села. До електрички, слава богу, рукою подати (вночі спати не дає). З дітьми пограти, крім своєї ділянки, ніде, та й просто ввечері піти погуляти страшно – охорони немає.

Прямою протилежністю буде втілення в життя клубної ідеї щодо створення дачного містечка «Княжий Хутір».

Ідея полягає в тому, що земельні ділянки окремо не продаватимуться. Всі будинки в місті будуть побудовані з дерева — оциліндрованого бруса. Причому виробництво та попереднє складання проходитиме за територією містечка, а на ділянці буде проведено фінальне складання та оздоблення, що дозволить скоротити до мінімуму шумові навантаження на сусідів.

Широкі проїзди, освітлення, дитячий майданчик, парк, охорона, магазин доповнять картину.

З моменту підписання договору та внесення передоплати до здачі будинку «під ключ» проходить зазвичай 2-3 місяці, причому фінальне складання та оздоблення – 2-3 тижні.

Усі будинки будуть виконані в єдиному стилі, що дозволить зібрати у нас людей з однаковими поглядами на концепцію відпочинку, екології та зручності.

Люди, які хоч раз спробували жити в будинку зі зрубу, не задаються більше питанням: Чому брус? (Чому зруб?) і зазвичай стають прихильниками цього будівельного матеріалу. Жити в такому будинку дуже затишно і легко дихається, тому що дерево пропускає повітря та забезпечує близько 30% повітрообміну навіть при закритих вікнах. Воно також має і вологорегулюючу властивість як взимку, так і влітку, підтримуючи постійний мікроклімат. Загальновідомо, що будинки з бруса з товщиною стін 20 см. за теплоізоляційними характеристиками рівні будинкам з цегляними стінами 40 см. Але основною причиною, через яку люди обирають житло з дерева, є турбота про своє здоров’я та здоров’я своєї родини. Дерево це провідник між вами та природою. Багато хто стверджує, що навіть після нетривалого проживання у дерев’яному будинку зникали симптоми різних алергій, зазвичай пов’язаних із міським життям та сучасними будівельними матеріалами. Також дерево сприятливо впливає на нервову систему. У таких будинках живеться комфортно.

Після того як Ви обрали проект і ділянку, що сподобався Вам, підписується нотаріальний договір на купівлю продаж ділянки (ділянка передається БЕЗКОШТОВНО) та договір на виконання будівельних та інженерних робіт. Після чого вноситься попередня оплата в розмірі 80% від вартості домоволодіння, яка вказана в розділі «Ціни». Потім буде проведено всі роботи з будівництва та обробки «під ключ», оформлення документів на ділянку — Акт на право власності (за домовленістю) та введення будинку в експлуатацію. Все це, як правило, займає 3 — 4 місяці з моменту внесення передоплати (саме будівництво, як правило, займає 2 місяці).
Після виконання всіх обумовлених у договорі робіт підписується Акт прийому передачі будинку та додаткових робіт (якщо такі були) і Ви вносите 20% від суми договору, що залишилися.
Також Ви можете придбати вже збудований будинок з ділянкою, які будуть в наявності. При цьому ціна на домоволодіння буде на 25% вищою від заявленої в розділі «Ціни».
Ще раз нагадуємо: у ціну входить:

 • Будинок «під ключ»;
 • Фундамент;
 • Стіни;
 • Дах;
 • Вікна;
 • Двері;
 • Електророзведення;
 • Розведення водопроводу;
 • Розведення каналізації;
 • Підключення каналізації;
 • Обробка будинку зовні антиатмосферним покриттям;
 • Обробка будинку всередині шліфування та лакування;
 • Септик;
 • Підключення електрики;
 • Введення в експлуатацію.

При купівлі готового домоволодіння наша компанія може надати вам розстрочку на будинок (дачу) на 5 місяців за умови стартової оплати 50% від загальної суми договору купівлі-продажу в момент його підписання. Оплата 50% від суми договору, що залишилися, проводиться раз на місяць рівними частками по 10%, причому право власності на будинок і ділянку виникає після внесення на рахунок продавця 100% від суми договору.

Ви ставите питанням: Що вигідніше купувати, ділянку чи будинок? враховуючи, що на даний момент ринок нерухомості переповнений пропозиціями щодо продажу земельних ділянок різного призначення.
Розглянемо найбільш типові випадки. Вартість однієї сотки землі із призначенням «Садівництво» коливається від 300 до 1200 доларів США. Все залежить від місця розташування, кількості ділянок та комунікацій.
Припустимо, Ви обрали ділянку 12 соток за 300 доларів. 3600 у.о. за ділянку – чи не мрія? Але потім з’ясовується, що за дорогу до нього, оформлення ділянки, видачу держакту Вам потрібно заплатити ще стільки.
Побудувати будинок – окрема історія. Все розпочнеться з узгодження проекту будинку з усіма службами. Отримання дозволу на підключення електрики, будівництво, здача в експлуатацію та отримання свідоцтва на право власності на будинок.
Всі ці етапи вимагають багато часу та ще більше грошей. У Києві є багато різних будівельних компаній, які можуть взяти більшість клопоту на себе (не безкоштовно звичайно).
Припустимо, Ви зупинилися на проекті будинку в 50-60 квадратних метрів, виконаного за модною зараз «Канадською технологією».
У результаті отримуємо будинок із клеєних стружок, пінопласту, гіпсокартону та пластику всього за 25-30 тисяч у.о. «під обробку». Мається на увазі, що зовні і зсередини він вимагатиме оздоблення (сайдинг або короїд, штукатурка, розведення інженерних мереж тощо) ще близько 15-20 тис. у.о. Додамо будівництво каналізації, введення в експлуатацію та отримаємо витрат близько 70 тисяч у.о. на дачний будинок у місці без інфраструктури на значній відстані від лісу, водойм та без охорони. Звичайно, обравши ділянку дорожче – умови будуть набагато кращими, але й ціна вища. У нашому дачному містечку Ви отримаєте будинок з екологічно чистих матеріалів з ділянкою землі, підключений до всіх комунікацій у місці, де є все для повноцінного відпочинку з родиною всього за 25 тис. у.о.
Ситуація очевидна. Обирайте самі.